info

Po dlouhé pauze způsobené covidem se opět těšíme na zájezd do anglicky mluvící země.
V září 2023 naše studenty přivítá tentokrát Irsko. Cesta bude dlouhá, ale nabitý program to jistě vynahradí. Níže je program zájezdu k nahlédnutí, včetně předběžné přihlášky.

V pondělí 12. 12. 2022 proběhnou ve škole celostátní Studentské prezidentské volby. Budou se týkat žáků všech ročníků, ti budou vybírat dle současných prezidentských kandidátů. Pokud v reálných volbách nedojde ke zvolení prezidenta už v 1. kole, bude v lednu následovat druhé kolo studentských voleb.

Ve dnech 2. 12. a 9. 12. 2022 v čase 9:35 - 9:55 hodin (velká přestávka, učebna 305) se bude konat "Vánoční bazárek" věcí pro Dětský domov Nechanice. Donést můžete oblečení pro dívky a chlapce ve věku 5 - 18 let, hračky, knihy, školní potřeby a další.

Zveme Vás na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ naší školy, který se bude konat 23. listopadu 2022
od 15–17 h. Můžete si také předem prohlédnout virtuální prohlídku školy či naše aktivity včetně videí na tomto odkazu.

Díky vaší podpoře je to Janifer,která jde letos do 3. třídy a dostává tak vzdělání, na které by bez finanční podpory nedosáhla. Má šanci, že se jí v životě povede lépe... už teď se jí vede lépe, může se vzdělávat v kolektivu vrstevníků, na což by finančně nedosáhla. Z příspěvku od nás jí česká Charita platí školné, učebnice,...

Jako každý rok se studenti naší školy zapojí do sbírky Bílá pastelka, kterou pořádá organizace Tyfloservis.