pracovní nabídky pro studenty

OZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ na služební místo v odboru inspekční činnosti "ODBORNÝ REFERENT - REFERENT/KA INSPEKTORÁTU" Královéhradeckého inspektorátu

Nabídka zaměstnání ÚČETNÍ JUNIOR, Hanes Czech Republic, s. r. o. 

Program společnosti Microsoft pro středoškoláky 

Jedná se o dvouletý program, který studenty vzdělává v oblasti moderních technologií, IT a softskills (prezentační dovednosti, time management, business operations). Účast v programu je bezplatná a studenti mají možnost v rámci seberozvoje skládat množství mezinárodních certifikačních zkoušek (MOS, MTA, MCP...). Studenti se zároveň mohou podílet na organizaci či se účastnit zajímavých akcí a konferencí organizovaných Microsoftem či jeho partnery.

Výuka v STC probíhá online ve večerních hodinách a studenti se několikrát do roka potkávají i na prezenčních akcích a pracují na zajímavých projektech. Studenti také mohou absolvovat svou povinnou praxi v Microsoftu. STC nicméně dbá na to, aby účast významně neohrozila absenci studenta ve školním vyučování.

V září jsme v rámci STC otevřeli přihlášky do nového ročníku (začínajícího v lednu 2020) a studenti mají možnost se přihlásit do 9. listopadu tohoto roku na adrese aka.ms/STC2020. Během listopadu a prosince se poté konají krajská kola, kde se přihlášení studenti představí porotě a finalisté zamíří do prosincového závěrečného kola přímo v Microsoftu. Tam vybíráme z kandidátu z celé republiky přibližně 30 studentů.

U výběrů je kladen důraz především na potenciál studenta a jeho ochotu rozvíjet se i mimo prostředí školních lavic.

Program není určen jen pro "technické typy". Cílíme na jakékoli studenty se zájmem o moderní technologie, touhou posouvat se dále a chtíčem začít již nyní pracovat na své kariéře - kdo může v 18 letech říci, že má již 2 roky praxe u společnosti, jakou je Microsoft.

Naše aktivity si můžete prohlédnout buď na Facebooku, www anebo na Instagram účtu @microsoftstc. Na našich Facebookových stránkách naleznete všechny informace k přihláškám a jednotlivým výběrovým kolům, momentálně tam probíhá i výběrová kampaň.

Jedná se o jedinečnou životní příležitost a zkušenost. Pokud budete mít jakékoliv doplňující otázky, neváhejte se zeptat, ráda Vám na vše odpovím, popřípadě Vám můžu otázky zodpovědět osobně.

Za celé STC

S pozdravem Kateřina Kopecká, Chief of Staff, +420 777 214 045

katerina.kopecká@studentstc.cz

Microsoft, Studentské Trenérské CentrumLisovna plastů s více než 20ti letou historií firma STAVOS Chlumec n. Cidlinou hledá do svého kolektivu pracovníka/pracovnici na pozicí účetní na hlavní pracovní poměr. Nástup možný ihned. Více info na telefonu 732426823 nebo na e-mailu info@stavos-chlumec.cz Firma se nachází v centru Chlumce nad Cidlinou za Penny marketem. Přijďte poznat výhody přátelského prostředí rodinné firmy.