jídelny

V areálu naší školy se připravuje stavba nové školní jídelny. Do doby než bude jídelna otevřena, mohou žáci naší školy ke stravování využívat tyto školní jídelny:

  • Hradecká: Školní jídelna v Hradecké ulici v Hradci Králové, dojezdová vzdálenost autobusem MHD č. 23 cca 10 minut, výběr ze čtyř jídel, objednávkový systém elektronický, přihlášení a info
  • Hotelovka: Školní jídelna při Hotelové škole Hradec Králové, Československé armády 274/55, 500 03 Hradec Králové volná kapacita je omezena, pěšky cca 5 minut, výběr ze dvou jídel, cena oběda pro žáky je cca 35 Kč (jídelna soukromé školy, nižší dotace na strávníka), objednávkový systém elektronický, přihlášení a info
    Kapacita jídelny je již naplněna.

Časová dostupnost jídelen není ideální, proto je upraven rozvrh vyučování všech žáků takto: 

Polední přestávka je do rozvrhu zařazena na 5. nebo 6. vyučovací hodinu. Mezi tyto hodiny je vložena přestávka dlouhá 20 minut. Žáci tedy mají na oběd více času:

  • 5. vyučovací hodina: od 11:30 do 12:45 hodin (75 minut)
  • 6. vyučovací hodina: od 12:25 do 13:30 hodin (75 minut)

Jeden žák může být přihlášen vždy jen v jedné jídelně. Jídelny budou žáky přijímat do naplnění kapacity. Doporučujeme žákům s přihlášením do nejbližších jídelen neotálet a podat přihlášku co nejdříve.