Naše úspěchy na 18. ročníku Veletrhu fiktivních firem

24.02.2021

V úterý 23. 2. 2021 se na naší škole konal 18. ročník Veletrhu fiktivních firem - tentokrát netradičně on-line.
Z celkového počtu 35 přihlášených firem bylo vybráno TOP10 nejlepších firem, které "za zavřenými dveřmi" se prezentovaly před 5-člennou porotou - odborníky z praxe. Vstupenkou do TOP10 byly výsledky ze soutěží, na základě předem zaslaných materiálů - loga, sloganu, E-prezentace a katalogu. Kromě této hlavní soutěže probíhaly v rámci veletrhu ještě dvě soutěže individuální - a to soutěž o nejlepšího prodejce v ČJ a soutěž 90 vteřin před investorem v AJ. Nejlepší prodejce v ČJ byl vybrán na základě předem zaslaných tříminutových videí soutěžících a soutěž v anglickém jazyce probíhala on-line v rámci veletrhu opět před odbornou porotou.
Studenti naší školy se rozhodně velké konkurence nezalekli a posbírali řadu cen: Soutěž 90 vteřin před investorem vyhrál Jan Dušek ze 4. AO, ve stejné soutěži obsadil 2. místo Jiří Elišák ze 4. BO. V soutěži o nejlepšího prodejce v ČJ se na 3. místě umístila Kateřina Žižková ze 4. AO, na 2. místě Anna Grinnbergová ze stejné třídy a vítězství získal Eduard Jirásko ze 4. BO. V soutěži o nejlepší elektronickou prezentaci obsadily fiktivní firmy z naší školy vedoucí pozice: na 3. místě se umístila firma DELIVIST, s. r. o., 2. místo obsadila firma BIO OD SRDCE, s. r. o. a 1. místo získala firma FreshSnacky, s. r. o. A konečně v hlavní soutěži veletrhu o nejlepší fiktivní firmu se na 3. místě umístila firma FreshSnacky, s. r. o. a absolutním vítězem se stala firma Bio od srdce, s. r. o.
Všem studentům velice gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Kompletní výsledkové listiny naleznete rovněž na webových stránkách naší školy: https://www.oahk.cz/veletrhy/