On line 10. ročník veletrhu JA studentských firem s mezinárodní účastí - výsledkové listiny

10.12.2021

Vážení přátelé,

dovolujeme si pozvat Vás na již jubilejní desátý ročník tradičního veletrhu JA Firem, který se bude konat v úterý 7. prosince 2021 on line v TEAMS. 

Veletrh je jedinečnou příležitostí potkat se s novými nápady a nanečisto si vyzkoušet soutěž o nejlepší JA Firmu. Pro letošní rok jsme pro Vás připravili řadu novinek, jako například doplňkové soutěže, ve kterých mají šanci uspět opravdu všechny společnosti.

Soutěže veletrhu

Na veletrhu proběhne několik soutěží, které ohodnotí nezávislá porota z řad hostů a odborné veřejnosti.

 Jedná se o tyto soutěže:

  • Nejlepší slogan (Cena ČSOB) - vytvořte stručný a výstižný slogan v českém nebo slovenském jazyce, který vhodně propaguje Vaši společnost, výrobky či služby. Tato soutěž je dobrovolná a budou do ní zařazeny pouze ty společnosti, které v termínu do 21. listopadu 2021 zašlou slogan.
  • Nejlepší logo (Cena České Spořitelny, a. s.) - vytvořte graficky nápadité logo, které zapůsobí na zákazníka a zároveň bude vhodně reprezentovat Vaši společnost. Logo nesmí být podobné či stejné jako logo, které již existuje u reálných firem. Tato soutěž je dobrovolná a budou do ní zařazeny pouze ty společnosti, které v termínu do 21. listopadu 2021 zašlou logo na adresu pospisil.zdenek@oahk.cz.
  • Nejlepší předmět podnikání (Cena HK Free) - týmová soutěž, ve které se hodnotí především "nápad" - reálnost, kreativita, dostupnost předmětu podnikání.
  • Nejlepší společnost veletrhu (Cena hlavního sponzora firmy Cena Broker Consulting - Ondřej Frýda) - povinná soutěž veletrhu a "generálka" na dubnovou soutěž o nejlepší JA firmu. Tato soutěž v sobě zahrnuje úvodní prezentaci společnosti, vzhled stánku, obchodní a komunikační dovednosti jednotlivých studentů, originalitu a propracovanost předmětu podnikání.

Nejlepší prezentace - povinná soutěž veletrhu, jedná se o prezentaci (PowerPoint) doprovázenou slovním komentářem. Hodnotit se bude zejména dodržení časového limitu, srozumitelný projev, vtipnost, originalita a zaujetí publika. Maximální délka prezentace jedné společnosti jsou 3 minuty. Z technických důvodů prosíme o zaslání prezentace předem, a to nejpozději 21. listopadu 2021 12:00 na adresu kabrtova.petra@oahk.cz.

Veletrh neproběhne z důvodu epidemiologické situace fyzicky, většina soutěžních kategorií proběhne elektronicky. Pořadatel pošle k elektronickým soutěžím dodatečné pokyny.

Přejeme hodně obchodních úspěchů a těšíme se na Vás.

Níže je uveden seznam TOP 10 JA FIREM.

Za pořadatele veletrhu

Ing. Zdeněk Pospíšil, Ing. Petra Kábrtová