Srdíčkové dny

07.11.2020

Na jaře jsme kvůli koronavirové pandemii nestihli zrealizovat sbírku tradičních Srdíčkových dnů, takže jsme ji přesunuli do podzimního času. Naštěstí se nám ji podařilo uskutečnit těsně před vyhlášením nových mimořádných opatření souvisejících s šířením viru. Na pomoc těžce handicapovaným dětem jsme vybrali přes 4 000 Kč. Velký dík patří především studentům ze třídy 2. EL, jmenovitě Kamile Smolkové, Anně Kratochvílové, Kevinovi Houdkovi, Veronice Šábrtové, Denise Řehákové a Kláře Vašíčkové, kteří se sbírky ujali. Upřímné poděkování patří samozřejmě i vám všem, kteří jste na nemocné děti přispěli. Přikládám děkovný dopis ředitelky nadace, paní Křepelkové, která ocenila naši snahu pomáhat i v těchto nelehkých časech.

Mgr. Veronika Košťálová


Srdečně Vás zdravím, paní magistro Košťálová,

moc Vám, studentům a Vašim kolegům děkuji za pomoc při podzimních Srdíčkových dnech. Jste opravdu skvělí, že jste se této sbírky zúčastnili přes veškeré koronavirové problémy.

Opravdu si toho nesmírně vážím. Jste prostě úžasní.....

Dovoluji si Vám poslat certifikát s krásnou vybranou částkou, za kterou Vám nesmírně děkuji. Jsem Vám skutečně velmi vděčná, že jste se touto divnou dobou nenechali odradit a rozhodli jste se pomoci. Je to opravdu skvělé. Děkuji, děkuji, děkuji. Vážím si Vaší laskavosti.

Vše dobré, hlavně zdraví, štěstí, klid, spokojenou mysl a dostatek energie přeje Maria Křepelková

MgA. Maria Křepelková
ředitelka
maria.krepelkova@zivotdetem.cz
+420 603 216 461, +420 777 853 706

Život dětem, o.p.s.
Lindnerova 6, 180 00 Praha 8 - Libeň
tel.: +420 284 840 017, fax: +420 284 840 519
www.zivotdetem.cz
Sledujte na Twitteru, kde Vaše příspěvky pomáhají