Soutěž EKONOMICKÝ TÝM - třetí místo

10.11.2021

V úterý 2. 11. 2021 se na naší škole uskutečnil další ročník soutěže Ekonomický tým za finanční podpory Krajského úřadu Královéhradeckého kraje. Letos soutěžilo 11 tříčlenných týmů z celého Královéhradeckého kraje. Soutěžící a porotu přivítala ředitelka školy Mgr. Jana Vitvarová a garant soutěže Ing. Zuzana Žampachová v aule školy. Na úvod bylo vylosováno téma pro prezentaci a pořadí týmů, ve kterém budou soutěžící prezentovat své ukázky.

Soutěž se skládá ze dvou částí. První je vědomostní test zpracovaný každým týmem na počítači a poté následuje příprava týmů na prezentaci vylosovaného tématu. V druhé části soutěže týmy předvádějí scénku na vylosované téma.

Soutěž hodnotila čtyřčlenná porota. Rozhodování o vítězi nebylo snadné. Všichni soutěžící se snažili zhostit se úkolu co nejlépe.

Na prvním místě se nakonec umístil tým z Masarykovy obchodní akademie Jičín. Druhé místo získal tým z Obchodní akademie, Střední pedagogické školy a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové. Na třetím místě se umístil tým žáků naší školy Lukáš Hájek, Veronika Koutová a Adéla Vítová ze třídy 4. AO. Vítězný tým z Jičína postupuje do celostátního kola.

Blahopřejeme vítězným týmům a všem soutěžícím i porotě děkujeme za účast v soutěži.