Ekonomický tým 2022

10.10.2022

V úterý 4. října. 2022 se na naší škole uskutečnil další ročník soutěže Ekonomický tým za finanční podpory Krajského úřadu Královéhradeckého kraje. Letos soutěžilo 10 tříčlenných týmů z celého Královéhradeckého kraje. Soutěžící a porotu přivítala zástupkyně ředitelky školy a garant celé soutěže Ing. Regína Čížková. Na úvod bylo vylosováno téma pro prezentaci a pořadí týmů, ve kterém budou soutěžící prezentovat své ukázky.

Soutěž se skládá ze dvou částí. První je vědomostní test zpracovaný každým týmem na počítači a poté následuje příprava týmů na prezentaci vylosovaného tématu. V druhé části soutěže týmy předvádějí scénku na vylosované téma.

Soutěž hodnotila čtyřčlenná porota. Rozhodování o vítězi nebylo snadné. Všichni soutěžící se snažili zhostit se úkolu co nejlépe.

První a druhé místo nakonec obsadily týmy z Obchodní akademie, Střední školy a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky, Pospíšilova 365, Hradec Králové. Na třetím místě se umístil tým žáků z Obchodní akademie, Střední pedagogické školy, VOŠ a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky, s. r. o., Hradec Králové.

Vítězný tým ve složení Šimon Rind, Barbora Suchá a Lukáš Kopecký postupuje do celonárodního kola.

Blahopřejeme vítězným týmům a všem soutěžícím i porotě děkujeme za účast v soutěži