Běžíme pro Paměť národa!

10.05.2021

Přijali jsme výzvu a až do 23. 5. neběháme jen pro čistou radost z pohybu, ale také proto, abychom podpořili skvělou věc. Za každý uběhnutý kilometr věnují partneři projektu 1 Kč na natáčení pamětníků do sbírky Paměti národa. A tak i my svým během přispíváme k tak smysluplné věci, jako je zaznamenávání vzpomínek, které by tu mezi námi měly zůstat. Zapojit se mohou studenti i pedagogové. Jak?

1) Nainstaluj si do svého mobilu běžeckou aplikaci, použij svoji stávající běžeckou aplikaci nebo použij chytré hodinky, které umí zaznamenat vzdálenost a čas běhu.
Běžecké aplikace stáhnete na svých telefonech v aplikacích Google Play (pro Android) nebo App Store (proiPhone). Doporučujeme aplikaci EPP Pomáhej pohybem od našeho partnera Nadace ČEZ.2) Na začátku běhu si spusť aplikaci a vyběhni na svou trasu - běžet můžeš kdekoliv, kdykoliv mezi 1. - 23. 5. 2021 a kolikrát chceš;-)) Po doběhnutí si ulož záznam běhu z aplikace nebo hodinek (fotka/printscreen), kde bude čas, datum a počet uběhnutých kilometrů

Záznam běhu pak každý sám vložte do prolinku od časomíry IronTime, který je unikátní pro naši školu:

https://irontime.cz/report1822/?token=8B78D8F5