Veletrh Fiktivních firem - obsadili jsme první tři místa!

06.03.2019

Dne 20. 2. 2019 se uskutečnil na naší škole 16. ročník veletrhu FF. Kromě našich fiktivních firem se soutěže zúčastnili žáci ze škol z Trutnova, Pardubic, Písku, Nového Města na Moravě a Janských Lázní.

Soutěžilo se v několika kategoriích. Hlavní soutěž O nejlepší FF zahrnovala: prezentaci, katalog a jeho znalost, komunikační dovednosti a vyplnění účetních dokladů. Vedlejšími soutěžemi byla tvorba letáků a vlastní videa - reklamy FF. Nově byla zařazena soutěž O nejlepšího prodejce v ČJL a ANJ. Hodnotila odborná 8-mi členná porota a 6-ti členná porota absolventů naší školy.

Konkurence byla na vysoké úrovni, utkalo se celkem 16 fiktivních firem. Téměř každá škola si odnesla nějakou věcnou odměnu a diplomy.

Naše FF získaly tato krásná umístění:

V hlavní soutěži O nejlepší firmu obsadily první tři místa firmy Brnkni, s. r. o., Royal Art, s. r. o. a Emset, s. r. o. V soutěži O nejlepšího prodejce v ČJL obsadili 2. a 3. místo žáci Roman Pavliš a Matěj Balada, v ANJ získala 1. místo Nikola Hloušková.

Z vedlejší soutěže O nejlepší leták si odnesla cenu za 3. místo FF Dolcetto, s. r. o. Firma Brnkni, s. r. o. zaujala svým vlastním videem a získala tak 1. místo.

S výsledky snažení a dovedností žáků na veletrhu FF byli spokojeni nejen porotci, ale i všichni soutěžící včetně jejich vyučujících.

Věříme, že i příští veletrh FF bude pro nás tak přínosný a úrodný.