Volby do ŠKOLSKÉ RADY - KANDIDÁTI za studenty nezletilé

30.09.2021

Termín konání voleb:

6. 10. 2021 od 6 do 22 hodin Elektronická forma volby člena školské rady voleného zletilými žáky a zákonnými zástupci nezletilých žáků (webová aplikace Bakaláři).

7. 10. 2021 od 8 do 16:30 hodin Prezenční forma volby pro oprávněné osoby, které nehlasovaly elektronicky.

Další info v sekci ŠKOLSKÁ RADA 

PŘEDSTAVENÍ KANDIDÁTŮ: 

Jvgenij Javtušenko (dcera Yevhenie Javtušenko, 1. VS)

Jsem spolehlivý, mám klidnou povahu, komunikativní, upřímný a milující taťka.

Ing. Šárka Mlezivová (dcera Zuzana Mlezivová 3. EL )

jmenuji se Šárka Mlezivová, vystudovala jsem informační management na Univerzitě v Hradci Králové. V pracovním životě se věnuji správě nemovitosti v Hradci Králové a účetnictví, kde práce je mým koníčkem. Společně s manželem vychováváme dceru Zuzanu 17 let a Rozálii 5 let. Dcera Zuzana navštěvuje Vaší školu již třetím rokem - obor EKONOMICKÉ LYCEUM. Jelikož se intenzivně zajímá o chod školy a dění kolem sebe, ale nemůže ještě do voleb kandidovat, poprosila mě, zda bych neměla zájem o přihlášení se na kandidátku do školské rady. Tuto funkci jsem již vykonávala na ZŠ a MŠ ve Všestarech, kterou dcera Zuzana navštěvovala.

Mgr. Jana Součková (syn Tamir Souček, 2. AO)

Jsem také středoškolská učitelka, proto trochu vím o fungování školské rady a bylo by pro mne zajímavé vidět to i z druhé strany. Samozřejmě mě rovněž zajímá, co se děje na škole, kde studuje můj syn. Využila bych možnosti podílet se na rozhodování o budoucnosti školy k tomu, aby byla škola nejen pro mého syna, ale i pro další žáky ještě příjemnějším a více inspirativním místem. Podle mého názoru totiž střední škola nejvíce přispívá k formování osobnosti a názorů mladého člověka, který se z dítěte mění na plnohodnotného dospělého občana. Zde se také většinou rozhoduje, kterým směrem se bude ubírat jeho či její životní cesta.

Dana Zemanská (dcera Marie Zemanská, 2.EL)

Zkušenosti s prací ve školské radě nemám doposud žádnou. Samozřejmě jsem se vždy zajímala o studia dětí, potažmo o situaci ve školách a v případě vzniklých problémů se pokusit je rychle vyřešit, nejlépe však jim předcházet. Vždy jsem se snažila blízce spolupracovat s vyučujícími, a pokud bylo cokoliv třeba ze strany školy, a bylo v mých silách, vždy jsem se snažila být aktivní.

Co mohu upřímně nabídnout je zodpovědnost, vytrvalost, preciznost, spolehlivost, stabilita a selský rozum. Ráda se zajímám o nové obzory, pokud mohu pomoci, přispět tak k prospěchu věci, dobrý pocit je vždy ta nejlepší odměna.