17.12.2017 00:00

Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Dne 8. prosince 2017 se 15 žáků naší školy zúčastnilo školního kola konverzační soutěže v anglickém jazyce. Všichni zúčastnění nejprve absolvovali eliminační písemnou část a poté osm nejlepších postoupilo do ústní části, kde měl každý z nich deset minut na to, aby prokázal své schopnosti v mluveném projevu. Žáci museli pohotově reagovat, odpovídat na otázky a popisovat obrázky.

Na prvním místě se umístila žákyně 3. EL Karolína Marinoffová, druhé místo obsadil žák 2. BO Tomáš Kopp a na třetím místě skončil také žák 2. BO Matěj Pikola. Všem zúčastněným blahopřejeme za předvedené výkony a děkujeme za účast.

Vítězná Karolína Marinoffová bude naši školu reprezentovat v Okresním kole konverzační soutěže, které se bude konat na začátku února.

Mgr. Tomáš Kostelecký a Shane P. Hertnon

 

 

—————

Zpět