04.01.2017 00:00

Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Dne 4. ledna 2017 se 19 žáků naší školy zúčastnilo školního kola konverzační soutěže v anglickém jazyce. Všichni zúčastnění nejprve absolvovali eliminační písemnou/poslechovou část a poté deset nejlepších postoupilo do ústní části, kde měl každý z nich deset minut na to, aby prokázal své schopnosti v mluveném projevu. Žáci museli pohotově reagovat, odpovídat na otázky a popisovat obrázky.

Na prvním místě se umístila žákyně 3. BO Kateřina Kuntová, druhé místo obsadil žák 3. CL Jiří Voborník a na třetím místě skončila žákyně 2. ročníku Karolína Marinoffová. Všem žákům blahopřejeme za předvedené výkony a děkujeme za účast.

Vítězná Kateřina Kuntová bude naši školu reprezentovat v Okresním kole konverzační soutěže, které se bude konat na začátku února.

Mgr. Tomáš Kostelecký a Shane P. Hertnon

               

      

      

—————

Zpět