10.05.2018 00:00

Pohár Josefa Masopusta – postup do republikové kvalifikace

 

Ve čtvrtek 10. května ovládl fotbalový tým naší školy krajské kolo Poháru Josefa Masopusta, které se konalo na městském stadionu v Jičíně. Navázali jsme tak na výborné výkony z těžkého podzimního okresního finále a znovu potvrdili kvalitu mládežnických fotbalistů na hradeckých školách. Reprezentovali nás Lukáš Hájek, Filip Firbacher, Jakub Kosař, Dominik Soukeník, Jaroslav Šeba, Michael Ptáček, Jakub Petřík, Marek Rajnoch, Lukáš Emlar, Patrik Obermajer a Josef Locker. V týmu vyčníval svou bojovností Dominik Soukeník, kanonýr Filip Firbacher a naše dlouholetá opora v bráně Jaroslav Šeba, ale všichni hráči našeho týmu si zaslouží pochvalu a poděkování za předvedené výkony a reprezentaci naší školy.

Mgr. Tomáš Kostelecký

 

—————

Zpět