25.03.2017 00:00

Mezinárodní veletrh fiktivních firem – MISE SPLNĚNA

Ve dnech 22. – 25. března 2017 se fiktivní firma Koření života, s. r. o. zúčastnila 23. mezinárodního veletrhu fiktivních firem. Veletrh se tradičně konal v Praze v Holešovicích. Pořádala ho fiktivní firma Antre, s. r. o. a svou práci odvedla vskutku obstojně. Veletrhu se zúčastnilo 115 firem z 10 států.

Veletrh se konal od středy do pátku. Středa byla určena pro veškeré přípravy na obchodování a postavení stánku. Čtvrtek byl dnem D, nastalo soutěžní obchodování a vyhodnocování všech soutěží (Nejlepší stánek, kde se hodnotil vzhled stánku a obchodní vystupování členů firmy, nejlepší katalog, prezentace, 90 second in elevator, což je prezentování firmy za 90 vteřin v anglickém jazyce bez interaktivní prezentace a nejlepší leták)

Naše fiktivní firma Koření života, s. r. o. si na mezinárodním veletrhu vedla vskutku skvěle a skončila těsně za branami stupňů vítězů a to na krásném 5. místě z celkového počtu 115 firem. Mezi naše dílčí úspěchy patří: 1. místo za nejlepší leták, 2. místo v soutěži o nejlepší stánek, 1. místo z českých firem v soutěži 90 second in elevator (celkové 4. místo ze všech firem).

Za tímto skvělým úspěchem stojí tvrdá dřina členů fiktivní firmy a skvělé mentorování Ing. Zdeňka Pospíšila, který má na našem úspěchu velkou zásluhu. Tohoto úspěchu si velmi vážíme a přejeme našim nástupcům hodně štěstí s vedením fiktivní firmy.

Daniel Kačírek ředitel fiktivní firmy

—————

Zpět