Absolventi - nabídka práce a stáží

Light for home s. r. o.
Hledáme kolegu nebo kolegyni pro práci v kanceláří v malé,  rychlé se rozvíjející obchodní společnosti Light for home s. r. o. Informace o společnosti a sortiment viz www.light4home.cz
Náplň práce:
komunikace se zákazníky, zpracování vnitropodnikových informací  (logistika, dodací lhůty, objednávky zákazníků, příjímání objednávek z e-shopu, práce v účetnickým systému Premier).
Jazykové znalosti:
Angličtina pro komunikaci se zahraničními zákazníky (odesílání obchodních nabídek, čtení mailů, obvolávání kontaktů), ruština (alespoň znalost azbuky a  orientace v krátkých mailech), němčina výhodou.
Šikovného, pracovitého a zodpovědného člověka rádi zaměstnáme i na HPP.
Garantujeme plat dle dohody+prémie. Duben 2018 - příprava a účast na výstavě osvětlení ve Frankfurtu, ŘP sk. B - výhodou.
Kontaktní osoba:
Mgr. Vlada Kopecká, jednatelka spol.Light for home s.r.o.,
Střelecká 578, 50003, Hradec Králové,
tel. +420 739 095 822
skype: vlada.kopecka, e-mail: vlada.kopecka@seznam.cz

PROJEKT Zaměstnaný absolvent

Plakát

CESTA PRO MLADÉ

Šance pro vaše studenty

Projekt Cesta pro mladé je určen studentům posledního ročníku, kteří po složení závěrečné zkoušky opustí školu a začnou si hledat zaměstnání. Ze zkušeností na pracovním trhu ale plyne, že je v tom bude brzdit nedostatek praxe. Nabízíme jim proto řešení – možnost ještě během studia absolvovat komplexní vzdělávací kurz zahrnující i reálnu praxi ve firmách. Certifikát, který získají po jeho završení, bude pro zaměstnavatele znamenat velký bonus oproti většině ostatních. Jednoznačně to potvrzuje evaluace našeho minulého projektu s podobným zaměřením.

Škola na prvním místě

Projekt rozvíjí profesní a odborné dovednosti studentů v oboru studia a umožní jim propojit teoretické znalosti s praxí. V řadě případů si v reálném prostředí „osahají“ to, čemu se naučili u vás, a zopakují si to. Také znalosti nad rámec kurikula jim mohou během školního roku i u závěrečných zkoušek pomoci – budou lépe vědět, o čem píšou či hovoří. Na konkrétní délce kurzu se student sám domluví s poskytovatelem praktické části komplexního vzdělávacího kurzu a může si ji přitom rozvrhnout až na půl roku. Naší podmínkou při nastavování projektu bylo, aby škola a studijní výsledky zůstaly pro studenty prioritou.

Základní parametry

Účastníci

Žáci a studenti posledního ročníku prezenčního studia SŠ, VOŠ, VŠ a jednoletých jazykových škol. Mají trvalý pobyt na území ČR a jsou ve věku do 26 let, případně 28 let v případě studia v doktorském programu.

Poskytovatelé

Právnické osoby, které disponují zkušeným mentorem z řad zaměstnanců s odpovídajícími profesními i lidskými předpoklady. OSVČ, které splňují kvalifikační podmínky projektu.

Komplexní vzdělávací kurz

Skládá ze tří částí – z praktické části kurzu ve firmách, z interaktivního e-learningového kurzu zaměřeného na rozvoj měkkých kompetencí a z HR poradenství ve formě pohovoru s naším odborníkem na lidské zdroje. Ten studentům pomůže zorientovat se v podmínkách trhu práce a vypracovat atraktivní a aktuální životopis nebo motivační dopis.

Délka praktické části

80–240 hodin. Student si konkrétní počet stanoví po dohodě s poskytovatelem, stejně jako jejich rozložení do 1–6 měsíců.

Závěrečný certifikát

Podmínkou jeho získání je úspěšné absolvování všech částí komplexního vzdělávacího kurzu.

Další údaje

Rozpočet                                      267 milionů Kč

Doba realizace              1. 4. 2016 – 31. 3. 2020

Počet účastníků                           4500 studentů

Cestu pro mladé realizujeme ve Fondu dalšího vzdělávání, příspěvkové organizaci Ministerstva práce a sociálních věcí ČR.

Informační leták

www.cestapromlade.cz

COMGATE a. s.

stáže

nabídka zaměstnání

ČESKÁ SPOŘITELNA

  • brigáda v Hradci Králové - klidně i na plný úvazek přes léto
  • absolventská pozice na plný úvazek na pozici Bankovní poradce/kyně

Jakékoliv dotazy na tdusenka@csas.cz

Tomáš Dušenka

Recruiter & University Talent Hunter

Česká spořitelna, a.s., úsek Lidské zdroje
Budějovická 1912/64b, Praha 4, 140 00
M: +420 603 250 116 E: tdusenka@csas.cz W: http://csas.jobs.cz